Spokój w kratę
Pokój dwuosobowy

Jasny, przytulny pokój dla dwóch osób, znajdujący się na piętrze budynku o powierzchni 14m2. Wyposażony w dwa pojedyncze łóżka 90×200, wygodne materace oraz jakościową pościel, tv oraz widok na okolicę. W pokoju znajduje się łazienka z kabiną prysznicową oraz toaletą. Znajdują się tam również  ręczniki.

Swojskie i domowe wnętrze, w całości spójne z atmosferą panującą w Agroturystyce. Pokój będący miejscem odpoczynku po dniu pełnym aktywności lub azylem umożliwiającym błogi relaks z widokiem na pola.
Korytarz na piętrze uzupełniliśmy bramką bezpieczeństwa, aby rodzice z dziećmi mogli czuć się u nas komfortowo i bezpiecznie. W części wspólnej znajduje się także czajnik oraz lodówka.

Na terenie agroturystyki znajdują się: bezpłatny parking, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, altany oraz leżaki. Udostępniamy Wam także dwa dwuosobowe kajaki.

 
Zameldowanie

Doba rozpoczyna się o godz. 14.00.
Przyjedź wcześniej – poznaj okolicę.

Wymeldowanie

Doba kończy się o godz. 10.00.
Jeśli będzie to możliwe wydłużymy Twoją dobę – daj znać.

 
Dodatkowe informacje

W przypadku Państwa rezygnacji z pobytu,
nie zwracamy wcześniej wpłaconego zadatku. Na terenie Agroturystyki wskażemy Państwu miejsce postoju samochodu, ale nie ponosimy odpowiedzialności za jego bezpieczeństwo i szkody wyrządzone przez osoby trzecie. W budynku i pokojach prosimy bezwzględnie nie palić. Bardzo ważna jest dla nas i dla naszych sąsiadów cisza nocna w godzinach od 22.00 do 7.00.

Zwierzęta

Bardzo prosimy o indywidualny kontakt w celu uzgodnienia możliwości pobytu zwierzaka. W agroturystyce także mieszkają zwierzaki. Konieczność kontaktu wynika z troski zarówno o nasze i Wasze czworonogi.

Dzieci

Jesteśmy miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Dajcie nam znać, a przygotujemy dla Was akcesoria niezbędne do pobytu malucha.
Do Państwa dyspozycji za opłatą posiadamy łóżeczka turystyczne dla dzieci od 0-3 lat w cenie 20zł/doba.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny. W sezonie letnim oferujemy rabat w wysokości 5% dla rodzin 2+ 3 lub więcej na noclegi, natomiast w sezonie zimowym udzielamy 7% zniżki.

Dla Waszych pociech przygotowaliśmy plac zabaw, wyposażony w huśtawkę, zacienioną piaskownicę, wysoki domek ze zjeżdżalnią.
Na korytarzach zamontowaliśmy bramki bezpieczeństwa.

OPINIE

Co mówią o nas nasi Goście?

  • W skrócie

    1 - 2 osoby

  • 2 osobne łóżka

  • Prywatna łazienka 

  • Udostępniamy ręczniki

  • Widok pola

  • 100 m do plaży 

  •  

Cena bez wyżywienia

200 zł/doba

rezerwacja