The Cappa

Gościniec
U bram
Warmii i Mazur
Agroturystyka nad jeziorem Sopień to kwintesencja swobody i niesamowitego relaksu na łonie natury.
W Krainie 100 jezior, na Pojezierzu Brodnickim nazywanym także Wrotami Mazur znalazłam swój azyl, w którym stworzyłam wyjątkowy gościniec. Miejsce, w którym cisza
i spokój nabierają innego wymiaru.

Jest kameralnie - dysponujemy 4 pokojami
2 oraz 3 -osobowymi, a także apartamentem dla 6 osób. Każdego dnia, na bazie lokalnych produktów, przygotowujemy domowe, zdrowe posiłki w postaci śniadań oraz obiadokolacji, które serwujemy w urokliwej sali kominkowej.

The Cappa

Wyjątkowy czas
Usługi dodatkowe

Niezapomniany pobyt w Agroturystyce - zrobimy co w naszej mocy, aby odpoczynek w naszej agroturystyce okazał się wyjątkowym.

Przygotowaliśmy szereg usług dodatkowych dla Ciebie i Twojej rodziny, które są zarówno znakomitymi alternatywami w przypadku niesprzyjającej pogody, pozwolą się niesamowicie zrelaksować, uczynić pobyt pełnym aktywności sportowych jak i przedłużyć delektowanie się lokalnymi przysmakami.

Dowiedz się więcej

+48 510 704 490
Zapewniamy
Udogodnienia
Kuchnia

Każdego dnia przygotowujemy domowe, zdrowe posiłki na bazie lokalnych produktów wkładając w nie całe serce.

Urokliwa okolica

Agroturystyka położona jest w atrakcyjnym przyrodniczo regionie nazywanym „Krainą 100 jezior”.

Jakościowy sen

Wiemy jak ważny jest odpoczynek, dlatego materace oraz pościele w przygotowanych dla Was pokojach są najwyższej jakości.

Bogactwo atrakcji

Bogactwo atrakcji Jesteśmy zlokalizowani ok. 100 metrów od plaży jeziora Sopień, do Waszej dyspozycji pozostawiamy kajaki, leżany oraz altany, a także miejsce na ognisko.

Wolni od Wi-Fi

Uprzedzamy, że z zasięgiem telefonii komórkowej jest nam nie po drodze, dotyczy to również sieci internetowej

Dla rodzin z dziećmi

Z myślą o najmłodszych, na terenie Agroturystyki umieściliśmy bezpieczny plac zabaw z piaskownicą oraz huśtawkami, przygotowaliśmy także zajęcia z Animatorem.

OPINIE

Co mówią o nas nasi Goście?

Przyjeżdżając do agroturystyki możecie zatopić się w otaczającej nas przyrodzie - lasach, łąkach, rozlewiskach i w pełni korzystać z jej uroków.

Zapraszamy do kontaktu

+48 510 704 490
Agroturystyka
nad jeziorem sopień

Wykup pobyt

rezerwacja