The Cappa

Regulamin pobytu w Agroturystyce nad jeziorem Sopień napisałam głównie dla Państwa i naszego bezpieczeństwa.

1. Prosimy naszych gości do przestrzegania porządku obowiązującego na kwaterze i do użytkowania wszystkich pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.

2. Szanowni Państwo wynajmując u nas pokoje ponosicie koszty wynikające ze zniszczenia sprzętu lub jego braku. Dotyczy to głównie znikających ręczników.

3. W dniu zakończenia pobytu Gość zdaje pokój oraz klucze gospodarzowi.

4. Na terenie Agroturystyki wskażemy Państwu miejsce postoju samochodu, ale nie ponosimy odpowiedzialności za jego bezpieczeństwo i szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

5. W przypadku Państwa rezygnacji z pobytu, nie zwracamy wcześniej wpłaconego zadatku.

6. Opłatę za pobyt w formie gotówki pobieramy pierwszego dnia po zameldowaniu się. Przy rezygnacji z części pobytu, pieniądze nie są zwracane.

7. Doba rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy dnia następnego o godz. 10.00.

8. W budynku i pokojach prosimy bezwzględnie nie palić.

9. Rodzice pilnują swoich pociech i płacą za ich ewentualne zniszczenia. Dotyczy się to głównie stłuczonych lamp ogrodowych i celowo niszczonego wyposażenia placu zabaw.

10. Prosimy o naszą zgodę na przywożenie zwierząt. Państwa pupile są być może grzeczne i ułożone, ale nie zawsze się to podoba naszym zwierzętom.

11. Bardzo ważna jest dla nas i dla naszych sąsiadów cisza nocna od 22.00 do 7.00.

12. Rozpalanie ogniska bez naszej zgody jest zabronione. Mieszkamy na terenie gdzie na ogół Leśniczy tuz po zakończeniu zimy ogłasza III stopień pożarowy. Musimy zachować wszelkie środki ostrożności.

13. Posiłki wydajemy w godzinach: śniadanie 9.00 - 9.30, obiadokolacja 16.30. Spóźnialskim nie gwarantujemy ciepłych dań.

14. Zgubienie klucza kosztuje 100,00 zł

15. Prosimy o nieprzekraczanie terenów z tablicami TEREN PRYWATNY. Nie należą one do Agroturystyki, a nienarażanie się sąsiadom jest dla nas kolejnym priorytetem.

rezerwacja